Hostele – Kraków

Hostel różni się od hotelu przede wszystkim ceną: noclegi w hostelu są tańsze od noclegów hotelowych.

W ostatnich latach hostele w Krakowie znacznie podniosły standard oferowanych noclegów. Zmieniła się iw nich struktura pokoi i jakość wyposażenia. Coraz więcej jest pokoi z prywatnymi łazienkami. znikają natomiast pokoje wieloosobowe z piętrowymi łóżkami 6-os, 8-os, 10 os. (hostelowe dormitoria).

Nasi Klienci wybierając hostel, cenią sobie jego luźną atmosferą, przyjazny klimat.

Hostele ACN goszczą zwykle młodych ludzi, szukających taniego noclegu, ale zatrzymują się w nich również podróżujące rodziny, nie brak wśród Gości ludzi zamożnych, którzy świadomie uciekają od hotelowych luksusów, łatwiej wypoczywają w miejscu w którym panuje sympatyczna, otwarta, przyjazna atmosfera.

W hostelach ACN wszystkie pokoje są prywatne. Przyjmujemy rezerwacje na całe pokoje a nie na miejsca w pokojach wieloosobowych, nie ma więc w naszej ofercie klasycznych dormitoriów.

Hostele ACN w Krakowie oferują pokoje 1-, 2-, 3-, 4-, 5-os. z pojedynczymi łóżkami, Łazienki są prywatne bądź wspólne dla kilku pokoi. Część wspólną hostelu stanowią pokój dla gości z telewizorem i stanowiskiem internetowym wraz z otwartym holem recepcyjnym.

W hostelu można samodzielnie przygotować posiłek. Kuchnie wyposażone są w piece, lodówki, naczynia kuchenne, kuchenki mikrofalowe, czajniki. W każdym hostelu jest co najmniej kilka takich kuchni. Jest również możliwość zamówienia posiłków w restauracji bądź barze.

Każdy hostel ACN ma również bezpłatną przechowalnie bagażu, bezpłatny sejf. Bezpłatny dostęp do Internetu.

Sprawdź oferty naszych hosteli:

Hotel Studencki „Bydgoska” Kraków, ul. Bydgoska 19

ACN - Hotel Studencki
LOKALIZACJA: hotel położony w centrum Krakowa, w okolicach Miasteczka Studenckiego AGH, w pobliżu Starego Miasta. W promieniu ok. 1800 m do Rynku Głównego.
Standard hotelowy w hostelowej cenie!

Green Hostel & Apartamenty Kraków, ul. Krakowska 1

ACN - Green Hostel & Apartamenty Kraków, ul. Krakowska 1 - Noclegi w Krakowie
LOKALIZACJA: hostel położony w dzielnicy Kraków – Kazimierz (starej dzielnicy żydowskiej), blisko Wawelu, około 1 km od Rynku Głównego.
Tani nocleg w świetnej lokalizacji, większość pokoi z łazienkami.