Tanie noclegi w Krakowie

Akademickie Centrum Noclegowe
+48 501 721 949

Jesteś na stronie: Strona główna > Noclegi dla rodzin z dziećmi – Kraków - Wakacje 2014

PROMOCJE !!!

Noclegi dla grup - wycieczki szkolne, pielgrzymki, wycieczki pracownicze.

Hotel* "Junior Krakus" Kraków, ul. Nowohucka 33

Pokoje z łazienkami - Najtańsza oferta noclegowa w Krakowie!

Hotel Nauczycielski "Optima" Kraków, ul. Malborska 65

Noclegi dla rodzin z dziećmi: pokoje z łazienkami i studia hotelowe

Hotel Studencki "Nawojka" Kraków, ul. Reymonta 11

Wakacje 2018 - tanie noclegi w centrum Krakowa

Hotel Studencki "Bydgoska" Kraków, ul. Bydgoska 19

Specjalne ceny, wygodne noclegi, smaczne posiłki.

Hotel*** "Krakus" Kraków, ul. Nowohucka 35

Kraków - nocleg pod Wawelem, atrakcyjne ceny!

Green Hostel & Apartamenty Kraków, ul. Krakowska 1
Wakacje 2019 - Noclegi Kraków
(Obowiązuje od 2019-07-01 do 2019-09-30)

pokój 3-osobowy z łazienką 144.00 zł 135.00 zł / doba

Hotel Studencki "Bydgoska" Kraków, ul. Bydgoska 19


Zdjęcia Krakowa
Noclegi Kraków - Akademickie Centrum Noclegowe - Tanie noclegi w KrakowieNoclegi Kraków - Akademickie Centrum Noclegowe - Tanie noclegi w KrakowieNoclegi Kraków - Akademickie Centrum Noclegowe - Tanie noclegi w KrakowieNoclegi Kraków - Akademickie Centrum Noclegowe - Tanie noclegi w Krakowie


Noclegi dla rodzin z dziećmi - Kraków - Wakacje 2014


Akademickie Centrum Noclegowe w Krakowie przygotowało bogatą ofertą hotelową dla rodzin podróżujących z dziećmi. Rodzinom z jednym dzieckiem proponujemy tanie i wygodne pokoje 3-osobowe z łazienkami. Dla rodzin planujących wyjazd do Krakowa z dwójką dzieci mamy pokoje 4-osobowe z łazienkami i studia hotelowe składające się z dwóch pokoi 2-osobowych, łazienki i przedpokoju. Rodziny 2+3 (dwoje dorosłych i trójka dzieci) zakwaterujemy w 5-osobowych studiach hotelowych, składających się z pokoju 2-osobowego, pokoju 3-osobowego, łazienki i przedpokoju. Rodziny 2 + 4 przyjmiemy w dwupokojowych apartamentach hotelowych z łazienką i przedpokojem. Przedstawiamy hotele rodzinne w naszej sieci:

Hotel Studencki Nawojka położony przy ul. Reymonta 11. Hotel usytuowany w centrum Krakowa, w sąsiedztwie parku im. Henryka Jordana, w odległości ok. 1000 m. od Rynku Głównego. Hotel dysponuje strukturę pokoi zdolną obsłużyć każdą rodzinę. Tu można wybrać nocleg w pokojach o standardzie **, bądź rozwiązanie tańsze - dostępne jedynie w wakacje - zakwaterowanie w pokojach studenckich.
"Nawojka" przygotowała dla rodzin z dziećmi następujące zniżki:
  • zniżka 50% na nocleg dzieci do lat 14;
  • bezpłatny nocleg dla dziecka do lat 7 (jeżeli dziecka nie zajmuje osobnego łóżka)
Pełny opis hotelu znajdziecie Państwo przechodząc do: Noclegi w Krakowie - Nawojka

Hotel Studencki Bydgoska zlokalizowany przy ul. Bydgoskiej 19 (GPS: Skarbińskiego 1) - krakowskie miasteczko studenckie AGH i UJ - okolice ul. Królewskiej, centrum miasta, ok. 1800 m do Rynku Głównego. Koło hotelu pas zieleni, a taktem przez al. Kijowską można przejść na krakowskie Błonia i do parku Jordana. W wakacyjnej ofercie rodzinnej hotel przygotował cała gamą propozycji noclegowych. Są w niej noclegi dla rodzin z jednym dzieckiem (pokój 3-osobowy z łazienką) i apartamenty hotelowe składające się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju i aneksu kuchennego, przeznaczone dla rodzin wielodzietnych. W hotelu studenckim „Bydgoska” w obsłudze turystyki rodzinnej obowiązują następujące dyskonty:
  • zniżka 50% na nocleg dzieci do lat 14;
  • bezpłatny nocleg dla dziecka do lat 7, jeżeli dziecka nie zajmuje osobnego łóżka
Szczegóły oferty znajdziecie w katalogu hotelu: Noclegi w Krakowie - Bydgoska

Hotel Junior* Krakus, ul. Nowohucka 33 (GPS: Koszykarska 33) - jednogwiazdkowy hotel klasy turystycznej usytuowany jest w dzielnicy Kraków - Podgórze, w odległości ok. 4,5 km od Rynku Głównego, niedaleko Parku Doświadczeń i krakowskiego Parku Wodnego. Świetna lokalizacja dla tych, którzy oprócz zwiedzania zabytkowego Starego Miasta, mają również w planie Kopalnie Soli w Wieliczce, Sanktuarium w Łagiewnikach i chcą odwiedzić Aqa Park. Szczególnie polecamy rodzinom zmotoryzowanym. Hotel oferuje dwupokojowe apartamenty z łazienką i przedpokojem (2+2 oraz 2+3). Specjalne ceny obowiązują tu do końca września.
Opis hotelu oraz ceny i promocje znajdziecie Państwo w folderze: Noclegi w Krakowie - Junior

Hotel Alf **, ul. Klimeckiego 24 - hotel dwugwiazdkowy z świetnym serwisem, zlokalizowany blisko krakowskiego Kazimierza’ niedaleko Fabryka Schindlera i Galeria Kazimierz. Świetne rozwiązanie dla miłośników klimatów Kazimierza - starej żydowskiej dzielnicy Krakowa. Hotel również dobrze zlokalizowany by powędrować na Wawel i Rynek Główny. Można też zaplanować spacer po krakowskim Podgórzu (zabytki pamiętają tu czasy Franciszka Józefa). Obiekt przygotował dla rodzin 4 i 5-osobowe dwupokojowe studia hotelowe z łazienkami.
Po szczegóły odsyłamy Państwa do katalogu "Alfa" Noclegi w Krakowie - Alf

Serdecznie zapraszamy!
Akademickie Centrum Noclegowe
ul. Śliska 14, 30-516 Kraków, tel. +48 501 721 949
noclegi@taniespanie.pl   Polityka prywatności