Hotele Studenckie w Krakowie

Hotele Studenckie w Krakowie działają głównie w okresie wakacyjnym, ale większość z nich posiada również ofertę całoroczną. Dobrze zarządzane przez uczelnie, od lat podnoszą standard. Hotele studenckie zdobyły już uznanie w postaci pierwszych hotelowych gwiazdek. Usytuowane w niewielkiej odległości od centrum, stanowią świetną propozycję dla szukających tanich noclegów w Krakowie.

Hotele Studenckie dysponują głównie pokojami 2-os, 3-os, 4-os. z samodzielnymi łazienkami.

W ofercie hoteli studenckich można znaleźć również tanie noclegi w dwupokojowych Studiach hotelowych z łazienką i przedpokojem, są to Studia 4-os. (2+2) i Studia 5-os. (2+3). To idealna oferta dla grup szkolnych, grup młodzieży, pielgrzymek, dla tych wszystkich, którzy szukając noclegu w Krakowie w wyszukiwarkę Google wpiszą: „Najtańsze noclegi w Krakowie”.

Nasze hotele oddają do dyspozycji Gości bogatą infrastrukturę: bezpłatny internet, przechowalnie bagaży, pralnie, restauracje, punkty gastronomiczne, salony fryzjerskie, kluby studenckie oraz sale konferencyjne.

Hotel Studencki „Żaczek” Kraków, al. 3 Maja 5

ACN - Hotel Studencki

LOKALIZACJA: hotel położony w centrum Krakowa, obok krakowskich Błoń, Muzeum Narodowego i Biblioteki Jagiellońskiej. Blisko Rynku Głównego.
Tani hotel w centrum Krakowa. Wygodny nocleg i dobry serwis.

Hotel Studencki „Nawojka” Kraków, ul. Reymonta 11

ACN - Hotel Studencki

LOKALIZACJA: hotel położony w centrum Krakowa, w okolicy Miasteczka Studenckiego AGH, w odległości ok. 1000 m od Rynku Głównego. W sąsiedztwie hotelu: Park im. Henryka Jordana, krakowskie Błonia.
Wakacyjna oferta: Kraków noclegi dla rodzin z dziećmi.

Hotel Studencki „Piast” Kraków, ul. Piastowska 47

ACN - Hotel Studencki

LOKALIZACJA: hotel usytuowany na krakowskim miasteczku studenckim AGH i UJ, blisko zabytkowego Starego Miasta, niedaleko Błoń krakowskich.
Tania kwatera na wakacje w Krakowie.