Wyjazdy integracyjne do Krakowa

Wycieczki do Krakowa - Wyjazdy pracownicze

Wycieczki integracyjne to najlepszy sposób na stworzenie zgranego zespołu który sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom. Dzięki naszemu szerokiemu wachlarzowi obiektów noclegów i dodatkowych usług, możecie Państwo realizować swoje pomysły na wspólne spędzenie czasu w Krakowie.

Zarówno zwykłe wycieczki, jak i szkolenia i konferencje wymagają właściwego zaplecza noclegowego. Akademickie Centrum Noclegowe wybrało spośród wszystkich swoich miejsc noclegowych te, które naszym zdaniem sprostają wymaganiom grup pracowniczych. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje:

Dla wycieczek pracowniczych szczególnie polecamy:

  • hotel „Optima” (pokoje z łazienkami, standard hotelowy) przy ulicy Malborskiej 65 – położony w dzielnicy Podgórze, około 4 kilometrów od Rynku Głównego. „Optima” to świetne rozwiązanie dla konferencji i szkoleń pracowniczych. 7 sal konferencyjnych (w tym 5 klimatyzowanych) wyposażonych w sprzęt multimedialnych pozwoli zrealizować nawet bardzo intensywne plany szkoleniowe. Zalety obiektu: sale konferencyjne, dogodna lokalizacja

  • hotel Rok * (pokoje typu STUDIO, standard hotelowy *) przy ulicy Nowohuckiej 33 – położony w dzielnicy Podgórze, ok. 6 kilometrów od Rynku Głównego. „Rok” to świetne miejsce do odpoczynku i uwolnienia się od zgiełku miasta. Dla grup pracowniczych przygotowane są komfortowe pokoje, bar, restauracja, miejsce na zorganizowanie grilla i teren do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. W „Roku” znajdziecie Państwo bogatą bazę wypoczynkową oraz świetny standard w przystępnej cenie. Zalety obiektu: strzeżony parking dla autokaru, możliwość zorganizowania grilla i wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu


Wymienione obiekty to tylko część naszej oferty noclegowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą klikając w zakładkę „Noclegi”.

Pracowników podróżujących indywidualnie, zapraszamy do odwiedzenia głównej strony Akademickiego Centrum Noclegowego, gdzie znajdziecie Państwo aktualną ofertę noclegów dla turystów indywidualnych.