Noclegi Kraków

W naszym portalu znajdą Państwo propozycje noclegu na każdą kieszeń

Noclegi dla grup.

Obsługujemy grupy turystycznewycieczki szkolne do Krakowa i okolic, pielgrzymkikoncerty (zakwaterowanie artystów, ekipy technicznej, gości) jak również wycieczki zakładowe i imprezy integracyjne. Grupom zapewniamy kompleksowy serwis: noclegi, obsługę gastronomiczną i zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. Wycieczki kwaterujemy w dwupokojowych studiach hotelowych z łazienką i przedpokojem lub w pokojach z samodzielnymi łazienkami.

Noclegi dla turystów indywidualnych.

Dla turystów indywidualnych przygotowaliśmy szeroki wybór ofert: od najtańszych noclegów, w hostelach i akademikach, po pokoje w hotelach trzygwiazdkowych. Klientom którzy szukają pokoju z łazienką w niskiej cenie polecamy hotele w Krakowie: Nawojka, Bydgoska, Żaczek, Piast, które są położone blisko Starego Miasta oraz stanowią doskonałe rozwiązanie na wygodny i tani nocleg w Krakowie.
Informacje o cenach, zniżkach i bonusach w naszych hotelach, możecie znaleźć na stronie : Tanie noclegi Kraków.

Noclegi dla rodzin z dziećmi.

W wakacje dużym zainteresowaniem cieszą się noclegi dla rodzin z dziećmi:

  • Rodzinom z jednym dzieckiem proponujemy tanie noclegi w pokojach 3-os. z łazienkami,
  • Dla rodzin wielodzietnych mamy wygodne dwupokojowe studia hotelowe z przedpokojem i łazienką oraz apartamenty,
  • W promocji rodzinnej dzieci do lat 14 mają zniżką na nocleg.

Noclegi dla studentów

W roku akademickim nasze hotele i hostele udostępniają noclegi dla studentów zaocznych, przyjeżdżający do Krakowa na weekendowe zjazdy. Studenci najczęściej rezerwują u nas tanie pokoje 1-osobowe z łazienką i z dostępem do Internetu, wybierając hotele i tanie hostele w centrum, na miasteczku studenckim lub koło kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zakwaterowanie w różnych lokalizacjach i standardach.