Wycieczki szkolne do Krakowa.

Wycieczki szkolne do Krakowa. Znajdziesz w Krakowie inspiracje i wiedzę!

Rynek-Glowny-wycieczki-szkolne-do-Krakowa
Rynek Główny w Krakowie. Ratusz i Sukiennice.
Synagoga-Tempel-wycieczki-szkolne-do-Krakowa
Synagoga Tempel.na krakowskim Kazimierzu.

Wycieczki szkolne do Krakowa to nasza specjalność!

Dla wycieczek szkolnych rezerwujemy noclegi i wyżywienie. Przygotowujemy wycieczki tematyczne oraz realizacje planów autorskich zgłoszonych przez szkoły. Chętnie podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem w organizacji pobytu grupy szkolnej w Krakowie.

Trzydniowa wycieczka do Krakowa – Plan  

  • Dwa noclegi
  • dwa śniadania + dwie obiadokolacje
  • zwiedzanie z przewodnikami Krakowa, Wieliczki lub Oświęcimia

Szczegółowy plan wycieczki

Dwudniowa wycieczka do Krakowa – Plan

  • nocleg
  • śniadanie + obiadokolacja
  • zwiedzanie z przewodnikami Krakowa, Wieliczki lub Oświęcimia.

Szczegółowy plan wycieczki

Noclegi dla wycieczek szkolnych.

Dla zorganizowanych grup szkolnych szczególnie polecamy:

Hotel Rok *, ul. Nowohuckiej 33 
Obiekt położony jest w dzielnicy Kraków – Podgórze, w odległości 4 km. od Rynku Głównego. Hotel „Rok” jest miejscem najczęściej wybieranym szkoły organizujące wycieczki do Krakowa. Bo zatrzymujące się przy Nowohuckiej grupy, mogą liczyć na solidny serwis hotelowy. Tu o wyborze hotelu decyduje jakość usług: wygodny nocleg, dobra polską kuchnia i bezpieczny parking dla autokaru. Poza tym struktura pokoi daje możliwość kwaterowania grupy szkolnej w sposób zwarty, dlatego rodzice i nauczyciele mogą wygodnie pełnić funkcje opiekuńcze nad dziećmi. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa też całodobowa ochrona hotelu.

Hotel ALF **, ul. Klimeckiego 24 
Hotel zlokalizowany jest na krakowskim Zabłociu, obok dawnej żydowskiej dzielnicy Kazimierz. ALF” od lat zajmuje się turystyką szkolną, oferuje noclegi dla grup w przystępnej cenie. Zaletą obiektu jest dobra lokalizacja i właściwa dla wycieczek szkolnych struktura miejsc (pokoje wieloosobowe dla uczniów, pokoje 1-os. dla opiekunów). Poza tym trzy sale konferencyjne dają możliwość prowadzenia zajęć edukacyjnych, co warto uwzględnić przy planowaniu wycieczki. Można też rozważyć możliwość organizacji „Zielonej szkoły” w hotelu ALF, bo mamy tu stosowne zaplecze i doświadczenie.

Hotel Studencki Nawojka**, ul. Reymonta 11 Ośrodek hotelowy usytuowany jest w centrum Krakowa w sąsiedztwie Parku Jordana, Stadionu Wisły i Błoń. Otaczają go tereny rekreacyjne, które są ulubionym miejscem wypoczynku dla Krakowian. „Nawojka” przygotowała specjalną ofertą dla wycieczek szkolnych. Grupy hotel kwateruje w pokojach z łazienkami. Stołówka serwuje śniadania, obiady i kolacje. Można na cele edukacyjne wynająć sale konferencyjną. Natomiast bliskość Parku Jordana otwiera możliwość wypoczynku dzieci po całodniowym zwiedzaniu Krakowa. A przyjazna atmosfera hotelu i profesjonalizm personelu będzie jeszcze jednym miłym wspomnieniem z Krakowa.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą hotelową A C N: Tanie hotele w Krakowie.

Sprawdź również: Hotele Studenckie w Krakowie